Çocuk Bakıcısı

Çocuk Bakıcısı

Siz çalırken tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bebeğinizin veya çocuklarınızın bakımını, eğitimini ve günlük ihtiyaçlarını büyük bir titizlik ve özenle karşılayacak olan profesyonel çocuk bakıcısı portföyümüz ile sizlerin hizmetindeyiz. Aradığınız kritellerde, günlük yada yatılı olarak çalışabilecek olan en uygun dadılarımızı ve çocuk bakıcılarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Firmamıza başvuran dadılar ve çocuk bakıcıları yöneticiler bünyesinde yapılan mülakatlar sonrası aranan kritellere uygun dadı aileye önerilir.

Firmamıza gelen dadı başvuruları ve çocuk bakıcısı başvuruları dikkatle yönetim tarafından incelenerek mülakattan önce başvurularda sabıka kaydı, sağlık raporu, ikametkahı, referansları ve nüfus cüzdanı örneği istenir. Bir diğer aşamada uygun kritellerdeki adaylar hizmete alınırlar ve aile ile anlaşma sağlanır. Ayrıca dadılarımız ve çocuk bakıcılarımız çocuğunuzun bedensel, ruhsal gelişiminde büyük rol oynar. Dadı ve çocuk bakıcıları bebeğinizin ve çocuklarınızın günlük bakımından da sorumludur. Fiziksel güvenliğini sağlar, altını temizler, beslenmesini sağlar yaşına uygun şekilde eğitici oyunlar hazırlar ve disiplinli şekilde gelişmesine yardımcı olur. Bebeğinizi ve çocuğunuzu referanslı çocuk bakıcısına ya da dadıya güvenle emanet ederek işlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun veya bebeğinizin ebeveynlerin veya ailedeki büyüklerin uzakta olmaları nedeniyle çocuğunuzu günümüz şartlarında kime emanet edebileceğiniz korkusu hem sizi işlerinizden alıkoyar hemde çocuğunuzun gelişiminde olumsuz etki bırakır, fakat artık güvenilir ve işinde profesyonel hizmet veren dadı ve çocuk bakıcısı portföyümüz ile sizleri bu sorundan kurtarıyoruz. Yatılı dadı hizmetinde ve yatılı çocuk bakıcısı hizmetinde ise dadı haftada bir gün izin kullanır. Ailede yapılan anlaşmaya göre hafta içi herhangi bir günde iznini kullanır. Tüm sorumluluklarını yerine getirir ve gerekli hazırlıklarıyla çocuğunuza veya bebeğinize gelebilecek fiziksel zarar verebilecek ortamları kontrol eder ve onları korur. Çocuğunuzun temizliğine özen gösterir ve hijyenik olmasını sağlarlar.

Gündüzlü dadı hizmetinde ve gündüzlü çocuk bakıcısı hizmetinde ise çocuk bakıcıları ve dadılar günlük mesai saati içinde çalışırlar ve ailede yapılan anlaşmaya göre izin günleri cumartesi pazar veya hafta içi bir gündür. Yatılı dadı hizmetindeki ve yatılı çocuk bakıcısı hizmetindeki gibi çocuğunuzun veya bebeğinizin bakımından sorumludurlar.

Başvuru Formu

Çocuk Bakıcısı ve Dadı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler! 4.56/5 (91.11%) 9 votes

AdWords Hesap Yöneticisi AdWords Google Reklam