Gizlilik Politikası

Okyanus İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı Tic.Ltd.Şti. müşterilerinin gizlilik haklarına büyük önem vermekte ve aşağıda açıklanan Gizlilik Politikasını uygulamaktadır.

Aşağıdaki maddeler, sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konuları içermektedir.

Sitemizde iş başvurusu ve iş veren başvurusu yaptığınız durumunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ad, soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, cinsiyet, doğum tarihi, kişisel ilgi alanları, il, ilçe adresi gibi bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyacağız. Bu bilgiler, başvuru sürecinizi yürütmek, tamamlamak ve müşterilerimizle ilgili iletişimi sağlamak için kullanılır.

Bunlara ek olarak; hizmetler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, müşterilerimizin başvuru tercihlerini daha iyi anlamak, trend analizleri ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğini güçlendirmek amacıyla kullanılır.
Üyelik / Kişisel bilgilerinizi ve iletişim tercihlerinizi veya herhangi bir konuda yapacağınız talepleri her zaman sisteme giriş yaparak web sitemizde sağ tarafta yer alan ‘İletişim’ sekmesine tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz. Ek bilgi almak istediğiniz konularda (+90) 212 270 49 49 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.advertising websitesfloor length beach wedding dresses